SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kocaelispor’dan Türkiye’de bir ilk

Kocaelispor Kulübü Derneği, BTN Assistance ve VM Medical Park Kocaeli Hastanesi, Kocaelispor’a, taraftarına ve Kocaelililere 'Gönülden' destek olacak önemli bir sağlık protokolüne imza attı.

Güncellenme: 12:42, 20/04/2016
Kocaelispor’dan Türkiye’de bir ilk

Kocaeli halkına ve Kocaelispor camisına özel olarak tasarlanan ve ‘MP Plus Card’ adını taşıyan kart çok sayıda sağlık hizmetini taraftarın ve Kocaelililerin kullanımına sunacak. BTN Assistance tarafından ‘Kocaelispor’a Gönül’den Destek’ sloganıyla hazırlanan ve yeşil-siyahlı camianın renkleriyle, Kocaelililere ve taraftara özel olarak tasarlanan ‘MP Plus Card’ basına tanıtıldı.

Çok sayıda sağlık hizmetinden uygun koşullarda yararlanma imkanı sunan bu yeni kart ile Kocaelililerin ve taraftarlarının da Kocaelispor'a doğrudan desteğinin sağlanması amaçlanıyor. Kartın satışında elde edilecek gelir Kocaelispor'a destek, Kocaelililere ve taraftara ise ‘ulaşılabilir’ sağlık hizmeti olarak dönecek.

Düzenlenen protokol imza töreninde konuşan Kocaelispor Kulübü Başkanı Bahri Yavuz, “Kulübümüzün şanlı logosunu üzerinde taşıyan bu kart sadece Kocaelispor taraftarına ve Kocaelispor Kulübüne gönülden bağlı tüm Kocaelililer için tasarlandı. Bu anlaşma ile BTN Assistance'ın MP Plus Card'ını alacak olan taraftarlarımız ve kulübümüze gönülden destek veren tüm Kocaelililer, hem bu kart üzerinden kulüplerine katkı verecekler, hem de kartın anlaşmalı kurum hastaneleri olan Medical Park Hastaneleri'nin sunduğu kaliteli sağlık hizmetlerinden de faydalanacaklar” dedi.