SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Hami Mandıralı: “Yönetimin projeleri heyecanlandırıyor”

Hami Mandıralı: “Yönetimin projeleri heyecanlandırıyor”

Hami Mandıralı, "Başkanımız ve yönetim kurulumuzun yeni stadyumumuzla birlikte geleceğe dönük plan ve projeleri beni de heyecanlandırıyor" dedi.

Trabzonspor teknik direktörü Hami Mandıralı, bordo-mavili kulübün dergisindeki yazısında, beklentilere cevap vermek için ellerinden geleni yaptıklarını ifade etti. Mandıralı, iyi niyetle çalıştıklarını belirtirken şunları söyledi:

“Bazen futbolda beklentilerin altında sonuçlarla karşı karşıya kalabiliyorsunuz ki bu sezon biz bunu fazlasıyla yaşadık. Görev başında olan bizler sorumluluklarımızın farkındayız. Her maç sonrası, (Trabzonspor için daha iyi nasıl yapabiliriz), diyoruz. Takımımızı, camiamıza yakışır bir mücadele için maçlara hazırlıyoruz. Bu sezon hiç yaşanmadığı kadar sakat ve cezalı futbolcularımızın çokluğu bizleri olumsuz etkiledi ve bu süreçten çıkmaktan oldukça zorlandık. Ligin sonu yaklaşırken kalan haftalar, oyuncularımızın gelecekleriyle ilgili belirleyici olacak. Bu sebeple mücadele gücü ve seyir zevki yüksek, kazanmaktan başka bir şey düşünmeyen bir Trabzonspor izlettirmek, kötü geçen sezonu unutturmak için büyük fırsat önümüzde. Bunu yaparken Trabzonspor’u var eden alt yapı gerçeğinden de uzaklaşmayacağız.”

Açıklamasını, “Genç futbolcuları, antrenmanlara ve maç kadrolarına dahil ederek onları geleceğin Trabzonspor’una hazırlamak başlıca görevimiz olacak” diyerek sürdüren Hami Mandıralı, sözlerini şöyle tamamladı:

“Gelecek yıl şampiyonluk hedefine yürürken gençlerimizin de bu başarının içinde olması, alt yapıdan gelen ve her kategorisinde forma giymiş bir kardeşiniz olarak beni mutlu edecektir. Başkanımız ve yönetim kurulumuzun yeni stadyumumuzla birlikte geleceğe dönük plan ve projeleri sizler kadar beni de heyecanlandırıyor. Büyük mutluluk ve hüzünleri yaşadığımız, sayısız kupaları kaldırdığımız Hüseyin Avni Aker’e veda edip yeni yuvamıza geçmeye hazırlandığımız son sezonumuzda, taraftarlarımızın desteği de bizler için büyük önem arz etmektedir.”