SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Gökhan Gönül imzaladı mı?

Gökhan Gönül imzaladı mı?

Gökhan Gönül'ün menajeri Ahmet Bulut, milli futbolcunun sezon sonunda Fenerbahçe ile görüşmeden bir kulüple temasta bulunmayacağını açıkladı. Bulut Gökhan Gönül'e yurt dışından taliplerin bulunduğunu dile getirdi.

Ahmet Bulut; Gökhan Gönül için her gün gazetelerde bir şeyler yazıldığını ifade ederken, “Bu haberler normal ancak Gökhan Fenerbahçe’yle oturup konuşmadan, başka bir takımla görüşme yapmayacak! Ben de başka bir takımla görüşmüyorum. Gökhan Gönül’ün önceliği Fenerbahçe’dir. Çıkan haberler yalandır, hiçbir kulüple görüşmedik ve hiçbir yere imza atmadık” dedi.

Görüşme tarihi ve rakamlar! Radyospor’a konuşan Bulut, “Başkan ne zaman uygun görürse o zaman görüşeceğiz” ifadesini kullanırken, yapılacak teklif hakkında ise şu yorumu yaptı; “Fenerbahçe Kulübü, bütçesine en uygun teklifi yapacaktır. Basın üzerinden ‘oyuncu bu rakamı istiyor, şu rakam olmazsa olmaz’ demem doğru değil”.

 

Gökhan – Beşiktaş iddiaları Bulut, Gökhan Gönül’ün Beşiktaş’la anılması hakkında da yorum yaparken, “Önce Fenerbahçe ile görüşülecek. Diğer bir kulüple şu aşamada görüşmenin anlamı yok. Sezon sonuna kadar Gökhan Gönül başka bir takımla görüşmeyecek. Gökhan bugüne kadar da görüşme yapmadı” diye konuştu.

Avrupa’dan teklifler var! Ahmet Bulut Gökhan Gönül için kendisini arayanların elbette ki olduğunu ifade ederken, “Gökhan Gönül’e yurt dışından talipler var, bu da normal. Zaten bunların olmaması normal olmaz” ifadelerini kullandı.

Gomez için görüşmeler sürüyor Ahmet Bulut, Mario Gomez için Beşiktaş ile görüşmelerin devam ettiğini de ifade etti ve “Kalıp kalmayacağını söylemek doğru olmaz” dedi.