SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ya Fatih Terim… Ya seçim…

Erken seçim baskısından bunalan Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Fatih Terim’i takımın başına getirmek için harekete geçti. Terim kabul ederse futbolda tüm yetkiler başarılı teknik adama verilecek.

07:47 -
Ya Fatih Terim… Ya seçim…

Galatasaray’da kazan kaynıyor. Üst üste alınan sportif başarıszlıklar camiayı ayağa kaldırdı ve Başkan Dursun Özbek'e “Seçim gelsin” baskısını arttırdı.

Mesut YILDIRIM / ÖZEL HABER

Baskılardan bunalan Özbek, bütün enerjisini futbol şubesini yeniden inşa etmek için sarf edecek. Özbek'in bu hedefteki en önemli kozu Fatih Terim… Özbek, Milli Takım'ı Euro 2016'ya götüren başarılı hocayla görüşecek.

 

YUVAYA DÖN FATİH HOCA

Tarihi tersten yazan sezonun izlerini silmek isteyen Özbek, Avrupa Futbol Şampiyonası'nın ardından Fatih Terim'e hem milli takım hem de Galatasaray'ı çalıştırma şartıyla teklif götürecek. Başarılı hocayı yeniden yuvaya getirme çabasında olan Galatasaray Başkanı, bütün yetkileri Terim'e verecek. Özbek, Galatasaray camiasını heyecanlandıran bu planı hayata geçirirse hem kendi yerini sağlamlaştıracak hem de başarıların kapısını açacak.

 

ALBAYRAK YENİDEN GÖREVE

Özbek, Fatih Terim'in gelmesi halinde seçime gidecek. Özbek, böylece yönetim kurulunu yenileyerek istenmeyen isimlerle yollarını ayıracak. Abdurrahim Albayrak başta olmak üzere sevilen yöneticileri etrafına toplayacak. Ali Dürüst, TFF'deki görevi yüzünden yönetimde olmasa da destek verecek.

Son güncelleme: 07:51 19.04.2016