SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yazarlar F.Bahçe – Mersin İY maçını yorumladı

Yazarlar, Fenerbahçe - Mersin İY maçını değerlendirdi.

Selçuk Dereli (Sözcü) Fenerbahçe, derbi sonrasında toparlanamamış. Puan farkının açılması, futbolcuların ruh halini bozmuş, şampiyonluk inançlarını da kırmış. Atılan goller kimseyi yanıltmasın.
İlker Yasin (Hürriyet) Pereira'ya bir takım buldum. Dün evinde Basel'den 7 gol yiyen St. Gallen'in Pereira felsefesine ihtiyacı var. Ona torpil yapacağım. Çin'e değil İsviçre'ye gönderiyorum. Fenerbahçe'de sular ısınacak. Transferi gelen Gönül, Topal, Erkin bir yanda yönetimin soğuk tavrı bir yanda.
Rıdvan Dilmen (Fotomaç) Fenerbahçe, Van Persie de Fernandao da gol atsa taraftar mutsuz... Fenerbahçe, geçen hafta Galatasaray maçını elindeyken verdi. Bir psikolojik bozukluk var.
Ahmet Çakar (Sabah) Van Persie denen kişi, bakın oyuncu demiyorum... Artık benim için sadece bir şahıs. Pereira? sen de kalıbının adamı değilmişsin... Birkaç ay önce sana Aziz Yıldırım emretti, Van Persie'yi oynatmak zorunda kaldın. İkiniz de Fenerbahçe'den defolun gidin. Hatta mümkünse yanınıza Nani ve birkaç oyuncuyu daha alın gidin.
Ercan Güven (Milliyet) Ümit Özat, Volkan’ın 9 dakikada attığı iki golden sonra “ayıp oluyor” diye düşünmüş olmalı ki, henüz 29. dakikada çocuk yaştaki stoperi Gökhan’ın yerine Eren’i alarak defansı sertleştirdi. Bu kadar hamle bile frenledi Fenerbahçe’yi... Gol yedirdi.
Tayfun Bayındır (Milliyet) Bakmayın siz tabelada yazan 4 gollük galibiyete. Fenerbahçe Futbol Takımı, çoktannn ununu elemiş, eleğini duvara asmış bile. Görüntü çok net. Fenerbahçe ligi bırakmış.
Ersin Düzen (Vatan) Eğer dünkü oyun kupadaki Torku Konyaspor maçının etkisi değilse, F.Bahçe için son 5 hafta zor geçecek. Taraftarın Pereira ile bağı kopmuştu, futbolcularla da kopmak üzere. Yeniden barış için kazanmak yeterli değil, ipler hâlâ Beşiktaş’ın elinde...