SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aziz Yıldırım’a dört koldan salvolar

Şansal Büyüka, Aziz Yıldırım'ın kendisine yönelttiği eleştirilere Maraton programında kısa bir cevap verdi. Yıldırım'ın basın toplantısında söz hakkı doğan diğer spor yorumcuları da Yıldırım'a sert sözlerle yüklendiler.

Güncellenme: 00:06, 19/04/2016
Aziz Yıldırım’a dört koldan salvolar

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın eleştirilerinden nasibini alan Şansal Büyüka, Maraton programında Yıldırım’a yanıt verdi. Her kulübe saygı duyduklarını söyleyen Büyüka, Yıldırım’ın alışıldık bir üslup takındığını ifade etti. Büyüka’nın yanı sıra, Serhat Ulueren, Ahmet Çakar ve Rasim Ozan Kütahyalı da sarı-lacivertlilerin başkanına sert sözlerle yüklendiler.

 

Büyüka, “Sayın başkan alışıldığı gibi bugün kendisinin dışında herkese verdi veriştirdi. Biz de üstümüze düşen payı aldık. Her kulübe saygı duyduğumuz gibi Fenerbahçe’ye de saygı duyuyoruz. Polemiklere ve tahriklere de asla takılmayız. Düşüncelerimizi sizlerle paylaşacağız.” diye konuştu.

 

Aziz Yıldırım, Lig TV ve Şansal Büyüka’yı Ersun Yanal’ı Fenerbahçe’ye pazarlamakla suçlamıştı.

Lig TV’de Şansal Büyüka’da Ersun Yanal – Fenerbahçe propagandası yapıldığını söyleyen Yıldırım, tribünlerin de rant maksatlı Ersun Yanal tezahüratı yaptığını ve bunları engelleyeceğini söyledi.

Yayınlanma Tarihi:22:09,