SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kütahyalı’dan Yıldırım’a olay yaratan sözler!

Rasim Ozan Kütahyalı, kendisini program esnasında viski içmekle suçlayan Yıldırım'a, "Masanın altında mıydın" yanıtını verdi.

23:56 -
Kütahyalı’dan Yıldırım’a olay yaratan sözler!

Rasim Ozan Kütahyalı, Aziz Yıldırım’ın kendisine yönelik sarf ettiği sözlere karşılık verdi. Kendisini program esnasında viski içmekle suçlayan Yıldırım’a “Masanın altında mıydın” diyen ROK, Yıldırım’ı mahkemeye vereceğini ifade etti.

Rasim Ozan Kütahyalı, “Konuyu saptırmak için, başarısızlığı örtmek, kamufle etmek için bizleri kullanamazsın. Şampiyon olamadın. Bütün mesele bu. Gerisi yalan dolan, geyik. İddiaları da mahkemeye taşıyacağım. Ben normalde demokrat bir adamım herkes istediğini konuşabilir. Ben ve kulübünüz beni susturmak amacıyla her fırsatta dava açtığınız için mahkemeye gideceğim. Ahlaksız dedin hakaret. Gerizekalı dedi. Bu masanın altında bulunmuşsan ve görmüşsen onu bilmiyorum. Bu kadar güçle, bu kadar parayla, Galatasaray’ın başında kimse yokken, Beşiktaş stadında bile oynayamazken, Trabzonspor bu haldeyken, şampiyon olamadın, şampiyon olamadın ,şampiyon olamadın.”

Son güncelleme: 00:29 19.04.2016