SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Adanaspor’a maddi destek

PTT 1'inci Lig'de şampiyonluğa koşan Adanaspor'un 4-0 kazandığı 1461 Trabzon maçından önce turuncu beyazlı takımın tesislerini ziyaret eden Adanalı iş adamı Namık Kemal Biçer, kulübe maddi destekte bulundu.

Güncellenme: 14:15, 17/04/2016
Adanaspor’a maddi destek

Adanaspor Başkanı Bayram Akgül, Osman Yereşen Tesisleri’nde Pink Organizasyon sahibi Namık Kemal Biçer’le bir araya geldi. Başkan Bayram Akgül’e Adanaspor’un bu sezonki başarısını televizyondan takip ederek duygulandığını ifade eden Namık Kemal Biçer, camiasına bir nebze de olsa destek vermek istediğini söylerken şöyle dedi:

“Adanaspor’un yalnızlık koşusu beni çok duygulandırdı ve kayıtsız kalmak istemedim. Burada Adana vardır. Bugün Adanaspor lige çıktığı zaman kebapçısından, esnafına herkes kazanacak. Bu bağlamda herkesin Adanaspor ismini kabullenmesi gerektiğini ve Bayram Akgül’e destek vermesi gerektiğini düşünüyorum.”

TEŞEKKÜR ETTİ

Başkan Akgül ise Biçer’e desteklerinden ve ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, şöyle konuştu:

“Bunun çoğalmasını temenni ediyoruz. Netice itibariyle Adana Süper Lig’e çıkıyor. Adanaspor, Adana’yı temsil edecek. Kendisini uzun yıllardır tanıyorum. Bize destek olan olmayan herkese teşekkür ediyoruz. Adanaspor camiası büyük bir camia, inşallah hak ettiği yerlere gelecektir.”