SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Eren Derdiyok gidiyor

Eren Derdiyok gidiyor

Rıza Çalımbay, Eren Derdiyok'ujn Kasımpaşa'dan ayrılacağını açıkladı.

Kasımpaşa’nın başarılı golcüsü Eren Derdiyok’un, sezon sonunda takımdan ayrılacağı öğrenildi. Teknik Direktör Rıza Çalımbay, Karar’a yaptığı açıklamada “Eren Derdiyok yüzde 99 sezon sonu gidecek” dedi.

Eren Derdiyok’a Türkiye’den ve yurt dışından teklifler olduğunu söyleyen Çalımbay “Eren gideceği için de bizim oraya bir alternatif bulmamız gerek. Arayıştayız” şeklinde konuştu. Şampiyonluk yarışındaki favorisini de açıklayan Çalımbay, şunları söyledi:

“Beşiktaş takımı avantajlı, çok istiyor. Fenerbahçe'ye baktığınızda hala boş işlerle uğraşıyor. Gereksiz işlerle muhatap oluyorlar. Beşiktaş'tan daha dinçler ancak bir türlü değerlendiremediler. Üç alanda da gidebilirlerdi. Her takım puan kaybedebiliyor. Kadron ne kadar iyi olursa olsun.”

AYDIN YILMAZ BİTMİŞ

Galatasaray’dan transfer edilen Aydın Yılmaz hakkındaki düşüncelerini de belirten başarılı çalıştırıcı “Hiç beklediğimiz gibi çıkmadı. Bitmiş resmen. Çok sakatlanıyor, yeni yeni iyileşiyor. Bizim psikolog dahil her şeyimiz var. İsteyen terapiye gidebilir. Geldiğinden beri Aydın burada yok maalesef” değerlendirmesinde bulundu.