SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hikmet Karaman: “Hedefimiz üç puan”

Osmanlıspor maçı hazırlıklarını sürdüren Çaykur Rizespor'da Teknik Direktör Hikmet Karaman, haftayı üç puanla kapatarak düşme hattından uzaklaşmak istediklerini söyledi.

10:04 -
Hikmet Karaman: “Hedefimiz üç puan”

Çaykur Rizespor teknik direktörü Hikmet Karaman, alt sıralardan uzaklaşmak için Osmanlıspor maçından 3 puan hedeflediklerini söyledi. Ligde 31 puanla en yakın takipçileri Kayserispor’un 5 puan önünde olduklarını hatırlatan Çaykur Rizespor teknik direktörü Hikmet Karaman, alt sıralardan iyice uzaklaşmak istediklerini söyledi.

Ligde karşılaşacakları Osmanlıspor’un iyi bir takım olduğuna dikkat çeken Karaman, “Rakibimiz devre arasında güçlü transferler yaptı. Osmanlıspor’da, kadro ve ortaya konulan futbol açısından sezonun ilk yarısına göre önemli farklar var. Her iki takım açısından iyi bir maç olacak. Her iki takım da çatır çatır oynasın, kim yenerse yensin.

Üst düzey bir mücadele ve tempo olsun. Çaykur Rizespor olarak beklentimiz çalışmalarımızın sonuçlarını her hafta üstüne koyarak görmek. Bu takım bir gün birine patlayacak ama kime patlayacağını bilemiyorum. Biz alt sıralardan uzaklaşmak adına rakibimiz karşısında mutlak 3 puan hedefliyoruz” dedi.