SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray derbisi öncesinde Vitor Pereira ile tartıştığı için kadro dışı bırakılan ve antrenmana da çıkmayan Caner Erkin, Instagram hesabından açıklama yaptı. Sezon takımda takıma sözleşmesi bitecek olan sarı-lacivert futbolcu, özür dilediğini belirtti.

 

“Spor kamuoyunun dikkatine,

Fenerbahçe Spor Kulübü’ne bugüne kadar büyük bir onurla verdiğim hizmetlerin gölgelenmemesi, kulübüme ve takımımın oyununa değer katmak azmiyle büyük bir bağlılık ve azimle çıktığı her maçtaki alın terime olan saygımla, bu açıklamayı yapmak durumunda kaldığımı ifade etmek isterim.

Bana ve kişiliğime yakışmayan talihsiz olay için öncelikle Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım’dan, Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu’ndan, takımımızın teknik ekibinden, tüm takım arkadaşlarımdan, Fenerbahçe taraftarı ve camiasından ve niyayet tüm spor kamuoyundan içtenlikle özür dilerim.

Yaşanan bu olaydan aldığım dersler vardır. Takımımın başarısı için duyduğum sınırsız heyecanın ve anlık öfkemin böyle bir olaya sebep vermesinden ben de büyük üzüntü ve pişmanlık duyduğumu tüm hassasiyetimle bildiririm.

Saygılarımla…”

Son güncelleme: 19:21 15.04.2016