SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Alex Telles Galatasaray’a dönecek mi? Açıkaldı…

Sarı-kırmızılıların büyük umutlarla Gremio'dan transfer ettiği Alex Telles, Inter'de geçirdiği kiralık dönemde mutlu. Başarılı futbolcu İtalya'da kalma isteğini dile getirirken, aksi bir karar çıkması durumunda buna saygı duyacağını söyledi.

Güncellenme: 16:44, 15/04/2016
Alex Telles Galatasaray’a dönecek mi? Açıkaldı…

Galatasaray’ın sezon başında Inter’e kiralık olarak verdiği Alex Telles, İtalya’da kalmak istiyor. Kararı Inter ve Galatasaray’ın vereceğini ifade eden Brezilyalı futbolcu, Galatasaray ile sözlşmesi bulunduğunu ve her türlü sonuca razı olacağını söyledi.

İşte Telles’in açıklalamarı:

“Burada iyi iş çıkardığımı düşünüyorum, ama bunun Inter,’in vereceği bir karar olduğunu biliyoruz. Elbette Galatasaray’ın da söz hakkı olacak ve ben de üzerime düşeni yapacağım.  Burada kalırsam mutluluk duyarum bundan. İtalya’da çok mutluyum, Serie A’yı çok seviyorum ve ailem Türkiye’de olduğu gibi burada da mutlu. Sakinim, bu konuyu takımlar aralarında halledecekler. Ne karar çıkarsa bunu kabul edeceğim. Galatasaray ile bir kontratım var ve Inter’de oynuyorum. Benim tercihim belli ama iki kulüp oturarak kendileri ve benim için en iyi kararı verecek. ”

AMKSPOR / DIŞ HABERLER

Alex-Telles_18.02.2016

Spor haberleri

Yayınlanma Tarihi:16:43,