SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

NBA’den mektup…

NBA, 20 yıllık basketbol kariyerine veda eden efsane oyuncu Kobe Bryant’a çok özel bir mektupla teşekkür etti. NBA, Kobe’yi basketbola tutkusu, bağlılığı ve adanmışlığı üzerine yazdığı duygusal bir mektupla uğurladı.

18:34 -
NBA’den mektup…

NBA'in Kobe Bryant'a ithafen yazdığı ve ‘Sevgili Kobe’ sözleriyle başlayan mektupta efsane basketbolcunun 20 yıllık kariyerine sığdırdığı basketbol sevgisi ve seyircisine yaşattığı tüm güzel duygular için teşekkür yer alıyor.

 

İşte NBA'in Kobe Bryant'a özel yazdığı teşekkür mektubu ve arkadaşlarının Kobe'ye teşekkürü;

“Sevgili Kobe, Teşekkürler. Tutkun, bağlılığın ve basketbola adanmışlığın için teşekkürler.

Bize 24'ün sadece bir forma numarası değil, en iyi olmak için günde basketbola kendini adaman gereken saat olduğunu gösterdiğin için teşekkürler. Verebildiğinin en fazlasını verdiğin ve vermeye devam ettiğin için teşekkürler. Vücudun ‘hayır’ derken, kalbin ve zihnin ‘evet’ dediği ve zorlamaya devam ettiğin için teşekkürler.

 

Kaybetmeyi reddettiğin ve kazanmak kaderinmiş gibi görünen maçlar için teşekkürler. Sonsuz motivasyonun için teşekkürler. Amansız hırsın, saygı ve hürmet dolu oyunun için teşekkürler. Bize sihir diye bir şeyin olmadığını sadece çok çalışmak diye bir şey olduğunu gösterdiğin için teşekkürler. Bizi gülümsettiğin, ağlattığın, güldürdüğün, bağırttığın, bizi koltuklarımızdan sıçrattığın ve heyecandan formaları ısırttığın için teşekkürler.

Oyunun hakkını verdiğin, oynanması gerektiği gibi oynadığın için teşekkürler. 20 yıl boyunca bu oyuna her şeyini verdin, sana sonsuz müteşekkiriz. Basketbolu sevdiğin için teşekkürler. Sevgilerimizle”