SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
İbrahim Üzülmez: “Takımdaki geleceğim…”

İbrahim Üzülmez: “Takımdaki geleceğim…”

Gençlerbirliği Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez, Gençlerbirliği'nde kalmak istediğini, takımdaki geleceğinin bir hafta 10 gün içerisinde belli olacağını söyledi.

Spor Toto Süper Lig takımlarında Gençlerbirliği’nde görev yapan Teknik Direktör İbrahim Üzülmez, sabah yapılan antrenman sonrası düzenlediği basın toplantısında takımdaki geleceği ve Trabzonspor maçı hazırlıklarıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Trabzonspor mücadelesinin zorlu geçeceğini söyleyen Üzülmez, şunları söyledi:

“Trabzon beklentilerini şu ana kadar ortaya koyamadı. Hami hocanın gelişiyle beraber biraz daha kıpırdasalar da o istikrarı da yakalayamadılar. Ama kadro kalitesine bakıldığı zaman iyi oyuncuları var. Siz onlara oynama imkanı verirseniz de bireysel olarak sıkıntılar yaratabilecek oyuncular var. Dolayısıyla zor bir maç olacak.”

HAKKINDA ÇIKAN HABERLERE TEPKİ GÖSTERDİ

Geçtiğimiz haftalarda basında çıkan görevden alındığı haberlerine tepki gösteren İbrahim Üzülmez, yapılan haberleri art niyetli yaklaşım olarak değerlendirdi. Takımda kalmak istediğinin altını çizen genç teknik adam, takımda geleceğiyle, ilgili son kararın Başkan İlhan Cavcav ve yönetim kurulunda olduğunu ifade ederek, şunları söyledi:

“Takımda ki durumum bir hafta 10 gün içerisinde netleşir. Herkesin kendine göre düşünceleri var. Benim de kendime göre düşüncelerim ve hedeflerim var. Gençlerbirliği camiasında mutluyum. Gençlerbirliği camiası bugün bize bu görevi verdi ben de bu şansı iyi değerlendirdiğimi düşünüyorum. Bundan sonraki süreçte tabii ki devam etmek isterim. Bir hafta veya 10 gün içerisinde bu olayların netleşmesi gerekiyor. Herkesin biraz daha önünü görmesi anlamında bu durum önemli.”