SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Ege, Beşiktaş antrenmanını ziyaret etti

Ege, Beşiktaş antrenmanını ziyaret etti

Sivasspor maçına hazırlanan lider Beşiktaş'ın akşam antrenmanında ufak misafiri vardı. Bursaspor maçı öncesinde coşkulu bir şekilde İstiklal Marşı söyleyerek dikkatleri çeken Ege, futbolcularla bir araya geldi.

Süper Lig’in lideri Beşiktaş, 29. haftada deplasmanda oynayacağı Medicana Sivasspor maçının hazırlıklarını sürdürüyor.

Özel işleri sebebiyle izinli olan Atiba’nın katılmadığı idman 1.5 saate yakın sürdü. Isınma hareketleri ile başlayan idman, pas oyunları ve minyatür kale maç ile devam etti. Antrenmanın ikinci bölümünde yapılan taktik çift kale ve şut çalışması ile çalışmalar sona erdi.

Çift kale maçta Veli Kavlak ile girdiği ikili mücadelede sol ayak bileğine darbe alan Gökhan Töre buz tedavisinin ardından idmanı yarıda bıraktı. Gökhan Töre’nin önemli bir durumunun olmadığı ve idmanı tedbir amaçlı yarıda bıraktığı öğrenildi.

Bursaspor maçının seremonisinde İstiklal Marşı’nı coşkulu bir şekilde okumasıyla dikkat çeken minik taraftar Ege Tezel kulübün davetlisi olarak Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’ne geldi ve antrenmanı izledi. Minik taraftar idman sonunda Şenol Güneş ve futbolcularla hatıra fotoğraf çektirdi.

a