SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bursa Beşiktaşlılar Derneği, 1. Lig'e yükselen Kadın Voleybol Takımı’na kutlama yemeği verdi.

Bursa Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Cengiz Ulus ve dernek üyelerinin ev sahipliğinde düzenlenen yemeğe; Amatör Şubeler ve Beşiktaş Üniversitesi’nden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Karacan, Denetleme Kurulu Başkanı Feyyaz Tuncel ve Denetleme Kurulu Üyeleri, Genel Koordinatör Levent Çifter, Kadın Voleybol Takımı’nın teknik ekibi ve oyuncuları ile Bursa Kartal Yuvası mağazasının sorumlusu Erkan Özden katıldı.

Amatör Şubeler ve Beşiktaş Üniversitesi’nden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Karacan, yemekte yaptığı konuşmada, “Çok mutluyuz. Bursa Beşiktaşlılar Derneği güzel bir etkinlik yaptı. Denetleme Kurulu Başkanımız Feyyaz Tuncel ve ve Denetleme Kurulu Üyelerimiz bizleri yalnız bırakmadı ve mutluluğumuzu paylaştı. Oyuncularımızın başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Genel Koordinatör Levent Çifter ise yaptığı konuşmada sevinçli ve gururlu olduklarını belirterek, “Cengiz Ulus bize Bursa'yı kendi evimizde gibi hissettiriyor. İnançla kayıplarımızı geri almanın mücadelesini verdik. Sevinçli ve gururluyuz. Bu başarı inancın başarısıdır. Oyuncu ve teknik kadromuzu kutluyorum. İşler yolunda gidiyor. Daha da iyi olacak inşallah” diye konuştu.

Denetleme Kurulu Başkanı Feyyaz Tuncel de sporcuları kutladığı konuşmasında, “Takımımıza şampiyonluk yolundaki son maçta başarılar diliyorum. Sporcularımız ile teknik ekip ve yöneticilerimizi tebrik ediyorum.” ifadelerini kullanırken, etkinliğe ev sahipliği yapan Bursa Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Cengiz Ulus ise şunları söyledi:

“Kadın Voleybol Takımımızı Bursa'daki maçlarında yalnız bırakmadık. Onların başarılarını görmek bizleri mutlu ediyor. Takımımıza 1. Lig’de başarılar diliyorum.”