SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Volkan Demirel soyunma odasında patladı

Volkan Demirel soyunma odasında patladı

Konya deplasmanında üç puan bırakan Fenerbahçe'de Volkan Demirel, karşılaşmanın ardından soyunma odasında takım arkadaşlarına konuşma yaptı.

Fenerbahçe Kaptanı Volkan Demirel, Torku Konyaspor maçının ardından soyunma odasında takım arkadaşlarına patladı. Volkan, “Saha içinde sesimizi duyuramıyoruz, herkes kendine oynuyor. Elimize gelen avantajı yine rakibimize verdik. Bu futbol bize yakışmıyor. Sahada Fenerbahçe için bizleri her zaman destekleyen taraftarlarımız için mücadele etmeliyiz. Böyle oynarsak şampiyon olamayız arkadaşlar” diye isyan etti.

 

TARAFTAR İSYANDA

Öte yandan Fenerbahçe taraftarları Sabiha Gökçen Havalimanı'nda Teknik Direktör Vitor Pereira ve futbolcuları protesto etti. “En büyük taraftar, futbolcular sahtekar”, “Formayı çıkarın, çıplak oynayın”, “Mehmetçik Basri ve Lefter gibi formanın hakkını verin” diye bağıran taraftarlar Pereira'ya da “Bravo! Bravo!” diyerek alkış tuttu. Pereira'ya tepki gösteren taraftarlar, 2013-2014 sezonunda takımı şampiyon yapan Ersun Yanal lehinde tezahüratlarda bulundu.