SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ünal Aysal bomba projelerle dönüyor

Galatasaray'da geçirdiği başarılı dönemden sonra başkanlığı bırakan Ünal Aysal'ın dönüş planları yaptığı ve dünyaca ünlü bir teknik adamla el sıkıştığı dile getirildi.

11:26 -
Ünal Aysal bomba projelerle dönüyor

Galatasaray’ın eski başkanı Ünal Aysal, başkanlığa yeniden aday oluyor. Dünyaca ünlü teknik adamla anlaşan Aysal, Cimbom’u eski günlerine geri kavuşturacak bomba projeleriyle yeniden çalışmalara başladı.

Galatasaray’ın eski başkanlarından Ünal Aysal, olası bir seçim durumunda başkanlığa adaylığını koymayı düşünüyor. Daha önceden aday olmadığını belirten Aysal, takımın lig sıralamasında 2010-11 sezonundaki gibi aşağı doğru inmesi, kadro değerini kaybetmesi, küçülmeye başlaması nedeniyle tekrar başkanlık için kolları sıvadığı öğrenildi.

Sabah’ın haberine göre, Aysal’ın seçim kararı olmadan adaylık konusunda net bir ifade kullanmasa da ekip arkadaşları ile çalışma başlattıkları öğrenildi. Hatta Ünal Aysal’ın dünyaca ünlü bir teknik adam ile şimdiden anlaştığı ve seçim olur da seçilirse bu hocayı takımın başına getireceği dile getiriliyor.

Yeni hoca ile yeni bir yapılanmaya gidileceği ve başarı için gerekenin yapılacağı belirtiliyor. Aysal’ın yönetime alacağı isimlerle fikir alışverişinde bulunduğu da vurgulanıyor.

YAPTIM, YİNE YAPARIM Süper Lig’in 8. sırada tamamlandığı 2010-11 sezonunun ardından başkanlığa seçilen Ünal Aysal, takımın başına Fatih Terim’i getirmiş ve nokta transferler ile başarıdan başarıya koşmuştu. Seçim yapılması halinde yeniden aday olacak Aysal’ın yakın çevresine, “Takımı yine ayağa kaldıracağım” dediği belirtildi.