SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aziz Yıldırım Pereira’yı sildi

Fenerbahçe Başkanı, “Oyuncular çok güçsüz. Alper neden oynamıyor Volkan’ı niye çıkartıyorsun? Şampiyon olsak bile Pereira artık bizimle yok” diye noktayı koydu.

07:59 -
Aziz Yıldırım Pereira’yı sildi

Osmanlıspor beraberliğinin ardından Torku Konyaspor yenilgisi Fenerbahçe'de sabrı taşırdı. Başkan Aziz Yıldırım, dönüşte yönetici arkadaşlarına veryansın etti. Teknik Direktör Pereira'yı hedef alan Aziz Yıldırım, “Alper Potuk neden oynamıyor. Oyuncular çok güçsüz, bu takıma yakışıyor mu, bunlar antrenman yapmıyor mu? Takımın en iyi ismi Volkan'ı oyundan neden çıkartıyorsun. Şampiyon da olsak gelecek sezon Pereira olmayacak” dedi.

 

PEREIRA: “KULÜBEM YETERLİ DEĞİL”

Aziz Yıldırım uçakta Vitor Pereira ile konuşmazken, Portekizli teknik adam da tek başına oturdu ve kimseyle konuşmadı. Pereira ise devre arasında forvet ve orta saha transferi yapılmasını istediğini ancak bu transferlerin yapılmadığını savundu. Portekizli hoca, “Torku Konyaspor maçında yedek kulübemde golcü yoktu, olsaydı oyuna alırdım. Orta sahada oyunu yönlendirecek oyuncu eksikliğimiz var” diyerek topu yönetime attı.

 

PEREIRA’NIN HATALARI

1. Nani ve Van Persie'yi küstürdü

2. Oyuncuların fiziği yetersiz

3. Defans oyuncuları rahat değil

4. Oyunu okuyamıyor

5. Değişiklikler yersiz