SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Yusuf Erdoğan’dan transfer cevabı

Yusuf Erdoğan’dan transfer cevabı

Trabzonspor'un başarılı oyuncusu, Başakşehir maçının ardından konuştu.

Trabzonspor’un başarılı oyuncusu Yusuf Erdoğan, Başakşehir ile 1-1 berabere kaldıkları maçın ardından konuştu.

Gelecek sezon daha iddialı bir Trabzonspor olacağını belirten Yusuf, “Avni Aker’de güzel bir seri başlatmıştık. Deplasmanda da Antep’i yenerek 3’te 3 yaptık. Sahamızda ezici bir üstünlüğümüz var. Ligin sistem anlamında üst düzey bir takımıyla karşılaştık. İki takım da kontrollü oynadı. Bir puan yenilmekten iyidir. Biz kazanmak istiyorduk ama yapacak bir şey yok. Gelecek sezon gerçek Trabzonspor’u göstermek istiyoruz” diye konuştu.

Hakkında çıkan transfer iddialarına da yanıt veren başarılı oyuncu, “Gelecekte büyük takımlarda oynamayı hepimiz isteriz. Şu anda bunlarla konuşmak istemiyorum. Kalan 6 maçımızı en iyi şekilde bitirip yeni sezonda hayırlısı olsun diyorum” dedi.

AKAKPO ÜZGÜN

Trabzonspor formasıyla ilk golünü atan Akakpo ise maç sonunda, “Gol attığım için çok mutluyum ancak istediğimiz sonucu alamadık. Galip gelmeyi düşünüyorduk ama olmadı. Gol atmamın bu yüzden çok da önemi kalmadı. Keşke ben gol atmasaydım da biz kazansaydık. Maçın ilk yarısında birtakım fırsatlar bulduk. Bulduğumuz fırsatları serin kanlılıkla değerlendirseydik her şey daha farklı olurdu. İkinci yarı daha ortada geçti. Çok dengeli oynayamadık. Maçın genelinde %100’lük bir performans koyamadık. Taraftarlarımıza bir galibiyet hediye etmek isterdik. Artık bu maç geride kaldı, hafta arasında iyi çalışıp, kalan maçlarda %100’ümüzü vermeliyiz. Bu maç artık geride kaldı. İyi oynadığımız dakikaları arttırmak için çalışacağız” diye konuştu.