SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kayserispor büyük önem verdiği yarın oynayacağı Antalyaspor maçı öncesi Karpuzatan Tesisleri’nde neşeli bir antrenman yaparak, kampa girdi. Kolundan ameliyat olan Samba Sow salonda, daha sonra sahada çalıştı.

Sarı kırmızılılar teknik direktör Hakan Kutlu yönetiminde Karpuzatan Tesisleri’nde antreman yapan Kayserisporlu futbolcular çalışmaya başlamadan önce Hakan Kutlu ve teknik kadrosundaki antrenörlerle ortak toplantı yaptı. Kayserisporlu futbolcular yarım saat süren toplantıda Antalayaspor maçını kazanmak için teknik kadroya söz verdi.

Kayserispor Basın Sözcüsü ve Futbol Şube Sorumlusu Ahmet Yıldız, Çaykur Rizespor maçında galibiyeti kaçırmalarına karşın aldıkları beraberliğin takımı kenetlediğini ve moral verdiğini söyledi. Sarı kırmızılı oyuncuların Antalyaspor maçını kazanacak gücü olduğunu ifade eden Yıldız, şöyle konuştu:

“Çaykur Rizespor maçında sergilenin oyun hem teknik kadromuzu hem de yönetimimizi memnun etti. Antalyaspor’u yakaladığımız bu olumlu hava içinde mağlup ederek, yolumuza devam etmek istiyoruz. Ömer Bayram ve Deniz Türüç’ün cezaları bitti. Vanderley ve Samba Sow antrenmanlara başladı. Antalyaspor ofansif oynayan bir ekip ama, biz de ligde kalabilmek, tehlike hattından bir an önce uzaklaşabilmek adına bu maçı kazanmak zorundayız. Taraftarımızın desteğiyle bu maçtan galip ayrılırsak, çok rahatlamış olacağız.”