SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mutlu Topçu’nun hayal kırıklığı

Sivasspor'a sahasında 1-0 yenilen Gaziantepspor'da teknik patron Mutlu Topçu, oyuna sonradan giren futbolcuların kendisini hayal kırıklığına uğrattığını söyledi.

23:33 -
Mutlu Topçu’nun hayal kırıklığı

Gaziantepspor Teknik Direktörü Mutlu Topçu, karşılaşmadan mağlup ayrıldıkları için üzüldüklerini söyledi.

Karşılaşmada oyuna sonradan alınan futbolculardan istediği verimi alamadıklarını ve mağlup olduklarını ifade eden Mutlu Topçu, şunları dedi:

“Sivasspor’un içinde bulunduğu durum bizi şu yönde ilgilendiriyordu. Her ne kadar biz daha üst sıralarda olsak da, matematiksel anlamda hala daha sıkıntılar çekebileceğimizi biliyorduk. Açıkçası tabi yine Trabzonspor karşılaşmasının bir benzeri oldu. Rakibin bir tane pozisyonu var, o da gol oldu. İlk yarı itibariyle aslında dönen topları alan bizdik. Pozisyon üretmeye çalıştık. Daha arzulu, istekliydik. Yani Trabzonspor’un devamı niteliğinde bir maçtı. Ama devreye girerken yediğimiz gol bizi sıkıntıya soktu. İkinci yarı panik havası futbolcularımızın üzerindeydi. Oyuna giren oyuncularla alakalı ilk defa şunu söylemek isterim, daha verimli olmalarını beklerdim. Beklentimin altında kaldılar, bu beni çok üzdü. Burada bir mücadele veren futbolcu grubu var. Herkes bu gruba saygı göstermek zorunda. Gelinen noktada 6 maç var. İçeride oynadığımız maçlarda son iki maçta iki mağlubiyet aldık. Deplasmanda daha iyi oynuyoruz, daha arzulu ve istekliyiz. Umarım oradan istediğimiz puanları alırız.”