SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Lukas Podolski’nin aklı Fenerbahçe’de

Galatasaray'ın yıldızı Lukas Podolski, “Şu anda Fenerbahçe’yi yenmekten başka opsiyonumuz yok. Ayrılmayı hiçbir zaman düşünmedim. Beşiktaş şampiyonluk yarışında bir adım önde, Gomez’e de söyledim” diye konuştu.

Güncellenme: 07:50, 08/04/2016
Lukas Podolski’nin aklı Fenerbahçe’de

Galatasaray’ın Alman yıldızı Lukas Podolski, transfer dedikodularına açıklık getirmek için dün basının karşısına çıktı ve iddialı açıklamalarda bulundu.

Mesut YILDIRIM / ÖZEL HABER

Lukas Podolski, “Eğer herhangi bir kulübün benimle ilgisi varsa, kulübüme gelirse buna bir şey yapamam. Bence önemli olan şu ki benim gitme gibi bir niyetim yok. Asla ayrılmak istediğimi söylemedim” dedi.

Eleştirilere her zaman açık olduğunu belirten Alman yıldız şunları söyledi:

“Derbinin kadar önemli olduğunu sadece Türkiye değil, Türkiye dışında tüm dünya biliyor. Çok motive olmaya, çok düşünmeye gerekmek yok. Sahada her şeyi, karakteri ortaya koymak önemli olan. Fenerbahçe'yi yenmekten başka opsiyonumuz yok.”

 

“HOCA DEĞİŞİKLİKLERİ YARAMADI”

“Ben Mario Gomez'i 15 yaşımdan beri tanıyorum. 10-15 senedir tanışıklığımız var. Beraber oynadık. Son dönemde de konuştuk onunla Alman Milli Takımı'nda. Avantaj Beşiktaş'ta benim için. Şu an ligin tepesindeler. Ve en büyük avantajları Fenerbahçe bizimle oynayacak. Kupayı kazanıp, Avrupa kupalarına katılım hakkı elde etmemiz lazım. Çok hoca değişmesi takımda huzursuzluk yarattı.”

Yayınlanma Tarihi:07:49,