SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Mihajlovic: “Bizi zor bir maç bekliyor”

Mihajlovic: “Bizi zor bir maç bekliyor”

Fenerbahçe Grundig Kadın Voleybol Takımı'nın başarılı smaçörü Brankica Mihajlovic, VakıfBank karşısında zorlu bir karşılaşmaya çıkacaklarını söyledi.

Fenerbahçe Grundig’in yıldız oyuncuları, CEV Denizbank Kadınlar Voleybol Şampiyonlar Ligi Final Four ilk maçında 9 Nisan Cumartesi günü İtalya'nın Montichiari kentinde TSİ 16.30'da VakıfBank'la karşılaşacak. Sarı lacivertli oyuncular hazırlıklarını organizasyona ev sahipliği yapacak olan Pala George Salonu'nda sürdürürken antrenman öncesinde Sırp smaçör Brankica Mihajlovic maça ilişkin görüşlerini kulübün resmi internet sitesine yaptı.

VakıfBank karşısında kendilerini zor bir maçın beklediğini belirten Mihajlovic, “Final Four’a ev sahipliği yapacak olan Pala George salonundaki ikinci antrenmanımızı yaptık. Güzel bir salon olduğunu söyleyebilirim. Görünüşe göre burada her şey hazır. Dün de Santa Montichiari takımıyla birlikte çalıştık ve bizim için iyi oldu. Cumartesi günü Vakıfbank ile oynayacağız. Ne olursa olsun bizi zor bir maç bekliyor. Hazır olmak için yeterli vaktimiz var. Sezon içerisinde de Vakıfbank ile birçok kez karşı karşıya geldik. Zorlu maçlar olmuştu. Bu sefer de onlardan daha zorlu geçeceğini tahmin etmiyorum.” dedi.