SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Rıdvan Dilmen “ Fenerbahçe, Konyaspor ve Galatasaray maçlarını kayıpsız geçerse şampiyonluk için büyük avantaj elde eder” dedi.

İŞTE DİLMEN’İN YORUMLARI:

BEŞİKTAŞ, BURSASPOR'U YENECEKTİR Dilmen ayrıca Fenerbahçe'yi, hafta sonunda Beşiktaş'ı mağlup eden Kasımpaşa'nın hayata döndürdüğünü söyledi ve “ Beşiktaş fırsatı 27.haftada yakalamıştı ama değerlendiremedi. Buna rağmen Kasımpaşa maçını kaybederek üzerindeki baskıyı kırdı, şimdi motivasyonu daha da artacaktır. Beşiktaş'ın, Bursaspor maçını kazanacağını düşünüyorum.” İfadelerini kullandı

FENERBAHÇE KONYA'DA KAYBETMEZ Fenerbahçe'nin deplasmanda oynacağı Torku Konyaspor maçını da değerlendiren Dilmen “ Fenerbahçe, Konyaspor'a kaybetmeyecektir. Kazanır mı bilemem ama kaybetmeyecektir. İki tarafta sakin oynuyor. Bu maçta oyuncu kalitesi ön plana çıkacaktır” şeklinde konuştu.

BEN DE TEKNİK DİREKTÖR OLSAM KAZANMAK İSTERİM Dilmen, Kasımpaşa teknik direktörü Rıza Çalımbay'ın açıklamalarını ise “ Rıza hoca söylenmesi gerekenleri söyledi. Sadece kendisi için değil tüm teknik adamlar için konuştu. Ben de Konyaspor teknik direktörü olsam ben de Fenerbahçe maçını kazanmak isterim” dedi.