SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kayserispor, pazar günü oynanacağı Antalyaspor maçına hazırlanırken ameliyat olan 2 oyuncusu Vanderley ve Samba Sow antrenmanlara başladı. Ömer Bayram ve Deniz Türüç’ün kart cezalarının bitmesi sevinç yarattı. Kayserisporlu futbolculara sezon başından bu yana ilk kez beraberlik için 10’ar bin TL prim ödendi.

Kayserispor kulübü, pazar günü saat 16.00’da Kadir Stadı’nda oynanacak karşılaşmanın bilet fiyatlarını 3-5 TL olarak satışa çıkartırken, Portekiz’de Benfica kulübünde ayağından ameliyat olan Vanderley ile Trabzonspor maçında kırılan kolu nedeniyle ameliyat olan orta sahanın başarılı ismi Samba Sow, Kayseri’ye gelerek ilk kez takım arkadaşlarıyla birlikte antrenmana çıkarak, düz koşu yaptı. Ömer Bayram ve Deniz Türüç’ün de kart cezalarının bitmesiyle, Kayserispor’da cezalı oyuncu kalmadı. Çaykur Rizespor maçında alınan beraberliğe, sezon başından bu yana ilk kez prim verildi. Kulüp Başkanı Recep Mamur, sarı kırmızılı oyuncuları tebrik ederek, 10’ar bin lira primle ödüllendirdi.

Kayserispor Basın Sözcüsü ve futbol Şube sorumlusu Ahmet Yıldız, Pazar günü tribünleri dolu görmeyi umduklarını belirterek, “Kayserispor’a taraftarının böylesi zor maçlarda destek olmasını bekliyoruz. Kayserililik böyle günlerde fedakarlık yapıp, stada gelmekle olur. Pazar günü futbolseverleri bağa bahçeye, pikniğe gitmek yerine Kadir Has Stadına bekliyoruz. Havamız son derece yerinde. Antalyaspor’u ele boş göndererek, tehlike hattından uzaklaşacağız” dedi.

Yayınlanma Tarihi:12:11,