SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Çebi’den Gökhan için net cevap!

Çebi’den Gökhan için net cevap!

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, adı transfer haberleriyle anılan Gökhan Töre için net yorumda bulundu.

A Spor’da açıklamalarda bulunan Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, Gökhan Töre için “Gidene ‘dur’ demeyiz” dedi.

Çebi’nin Gökhan hakkında gelen soruya cevabı şöyle oldu: “Şu an kimseyi göndermeyi düşünmüyoruz ama gitmek isteyeni de tutmayız. 5 milyonluk oyuncuya 30 milyon veriyorlarsa da gerekeni yaparız. Töre bizim çocuğumuz, hele kupayı bir kaldırsınlar.

AYKUT HOCA CEVABINI VERİR!

Kasımpaşa maçı öncesinde Rıza Çalımbay ile ilgili edilen imaların, Konyaspor maçı öncesi Aykut Kocaman için yapılıp yapılmayacağını merak ettiğini belirten Çebi, “Çalımbay için çirkin sözleri söyleyenler, Kocaman için de aynısını söyleyecek mi? Aynı şeyler, Aykut hoca için de çıktıysa, buna en iyi cevabı Aykut hoca verecektir” yorumunu yaptı.

F.BAHÇE DE PUAN KAYBEDECEKTİR

Ahmet Nur Çebi’nin açıklamalarından satır başları:

– F.Bahçe de maç kaybedebilir, zor maçları var. İnanıyorum ki Beşiktaş şampiyon olacaktır. – Ersan, ‘İstikbalimi düşünmek zorundayım. İşimi zorlaştırmayın’ dedi. 1 ay ‘hayır’ cevabını verdik. – Önümüzdeki sezonun yıldızı, yeni stadımızda taraftar olacak. – Tribünde küfür eden taraftara yanındaki arkadaşı ‘dur’ demeli. Bizi zor durumda bırakacak taraftar maçlarımıza hiç gelmesin. – Stadımızın protokol açılışında yaklaşık 3 bin kişi olacak. Bunun için gerekli düzenlemeler yapılmış durumda.