SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Adana, Samsun maçını bekliyor

Adana, Samsun maçını bekliyor

Adanaspor, PTT 1. Lig'de karşılaşacağı Samsunspor maçını beklemeye başladı.

PTT 1. Lig lideri Adanaspor, cuma günü saat 20.00’de sahasında oynayacağı zorlu Samsunspor maçının hazırlıklarını tamamlayarak, maç saatini beklemeye başladı.

Teknik direktör Engin İpekoğlu nezaretinde Osman Yereşen Tesisleri’nde gerçekleştirilen son antrenmanda ısınma hareketleriyle başlayan turuncu beyazlılar, hücum varyasyonlarına yönelik taktik çalışmasıyla devam etti. Dar alanda çift kale maç yapan Adanasporlu oyuncular, 1 saat süren çalışmaları kültür fizik hareketleriyle tamamladı.

OKUL ZİYARETİ

Adanaspor takım kaptanı Merthan ile Cem Özdemir, Ahmet Dereli, Sabit Hakan, Mehmet Sak, Mehmet Sedef, kaleci Hayrullah, Ahmet Bahçıvan ve Serbay Can, Özel Umudum Ol Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi. Futbolcuları karşılarında gören öğrenciler büyük bir mutluluk yaşılarken, futbolcular öğrencilerle yakından ilgilenerek onlarla oyun oynadı.

‘GÜZEL ZAMAN GEÇİRDİK’

Adanaspor takım kaptanı Merthan Açıl, bu tür sosyal faaliyetlerin zamanı olan herkesin yapması gerektiğini ifade ederek, şöyle konuştu:

“Buradaki çocukların yardımdan çok sohbete ve farklı insanlar tanımaya ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Bu vesileyle takım arkadaşlarımızla bir adım attık. Güzel zaman geçirdik, arkadaşlarımızla oyunlar oynadık sohbet ettik. Vatandaşlarımızın da bu tür eğitim merkezlerine gelmelerini ve bu konularda duyarlı davranmalarını temenni ediyorum. Umarım örnek teşkil ederiz ve ön ayak olabiliriz.”