SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sneijder Fenerbahçe’ye karşı oynayacak

Çarşamba günkü derbide Sneijder büyük ihtimalle sahada olacak. Hollandalı kadar olmasa da, Selçuk’un forma giyme şansı da yüksek. Sabri’nin ise, 18 kişilik kadroya girecek duruma gelmesi için çabalanıyor.

Güncellenme: 14:03, 06/04/2016
Sneijder Fenerbahçe’ye karşı oynayacak

Galatasaray'da sakat olan futbolculardan iyi haberler geldi. Hakan Balta ve Denayer'in, 13 Nisan Çarşamba günü oynanacak Fenerbahçe derbisinde sahada olabileceği belirtildi.

Takımın yıldızı Wesley Sneijder, çok büyük bir ihtimalle sahada olacak. Selçuk İnan'ın fedakarlığa hazır olduğu, ancak forma giyme şansının Wesley Sneijder'a göre biraz düşük olduğu öğrenildi. Sağlık kurulunun, Sabri Sarıoğlu'nu ilk 18'e girecek hale getirmek için çabaladığı vurgulandı.

İZİN GÜNÜNDE 4 SAAT TEDAVİ OLDU

Arka adalesinde kanama ve kas hasarı oluşan kaptan Selçuk İnan'ın özverisi takdir topladı. Başarılı oyuncu, izin gününde Florya'da 4 saat tedavi oldu. Sahalara dönüş süresi kısaltılmaya çalışılan Selçuk'un derbide fedakarlık yapıp oynayacağı öğrenildi. 1 aydır sahalardan uzak olan Sabri de, yoğun bir tedavi programına tabi tutuluyor. Bu arada Aslan'a bir haber de, cezalılardan gelecek. Eskişehirspor maçında sarı kart cezalarını çekecek olan Olcan Adın ve Aurelien Chedjou, Fenerbahçe karşısında ilk 11'de olacak.

Hürriyet

Yayınlanma Tarihi:10:07,