SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Kasımpaşa yenilgisinin kalan haftalara olumsuz yansımaması için düğmeye bastı. Milliyet’te yer alan habere göre,siyah-beyazlı hoca karşılaşmanın ardından soyunma odasında oyuncularıyla yaptığı toplantıda kalan 7 maçtan da galibiyetle ayrılmaları gerektiğini dile getirdi.

Bursaspor'la tarihi bir maça çıkacaklarının altını çizen Şenol Güneş'in, “Kasımpaşa'ya karşı son yarım saatte elinizden gelen her şeyi yaptınız. Rakibimiz çok adamla savunma yaptığı için onların direncini bir türlü kıramadık. Önemli bir avantaj yitirdik ama ligde 7 hafta daha var. Bundan sonra tüm maçlarımızı kazanmamız lazım. Kasımpaşa yenilgisini unutun. Hedefimize ulaşmak için daha çok çalışmalıyız” ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Bu arada siyah-beyazlı teknik adam, Kasımpaşa maçında takım olarak yapılan hataları, Bursaspor karşılaşması öncesinde tesislerde gerçekleştirilecek analiz toplantısında bütün futbolculara detaylı şekilde anlatacak. Şenol Güneş özellikle final pasları konusundaki sıkıntıların üzerinde duracak.