SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor’da Başkan Muharrem Usta, alacaklarını tahsis etmek için Türkiye Futbol Federasyonu’na başvuran futbolcular nedeniyle küplere bindi. Sefa Yılmaz'ın yaklaşık 3 milyon liralık alacağı için resmi yollara başvurmasının ardından Musa Nizam ile Douglas'ın da aynı yolu izlemesi bardağı taşırdı.

 

Yakın çevresine dert yanan Muharrem Usta, yapılan başvuruların Trabzonspor’u ihbar etmek anlamına geldiğini söyledi. Fanatik’te yer alan habere göre Usta “Oyuncular tabii ki hakkını isteyecek. Bizle direkt iletişime geçip alacağını talep edenlere elimizden gelen fedakarlığı yapıyoruz. Geldiğimiz günden beri gösterdiğimiz çaba ortada. Ancak bu son gelişmeler affedilir gibi değil” diyerek dert yandı.

 

MANDIRALI İLE GÖRÜŞTÜ

Teknik direktör Hami Mandıralı'yla da görüşen ve bu üç oyuncunun biletini kesen Başkan Muharrem Usta, sezon sonuna kadar benzer tutum sergileyenleri kesinlikle affetmeyeceklerini de belirtti.

 

Öte yandan Mehmet Ekici başta olmak üzere avukatları aracılığıyla kulübe haber gönderen diğer futbolcularla uzlaşma yoluna gidiliyor. Bazı oyunculara çek verilirken, bazılarına ise sezon sonuna kadar süreci kapsayacak ödeme planı çıkartıldı.

Yayınlanma Tarihi:10:26,