SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor’da hedef 21 puan

Trabzon’un hocası Hami Mandıralı, “Gaziantep’i yenerek moral bulduk. Ama bu yetmez. Avrupa hedefimizi yakalamamız için 8 maçta 24 puan demiştim. Şimdi 21 puan kaldı” dedi.

Güncellenme: 16:29, 04/04/2016
Trabzonspor’da hedef 21 puan

Bordo-Mavililer'de geçtiğimiz gün deplasmanda alınan Gaziantep galibiyeti keyifleri yerine getirirken, teknik direktör Hami Mandıralı, kalan 7 hafta öncesi Avrupa kupaları için umutlu konuştu.

Kırmızı-Siyahlılar'a karşı alınan üç puanın önemine değinen genç çalıştırıcı, kalan maçlarda 7'de 7 yapmak istediklerini söyledi. Mandıralı, “Gaziantep'i yenerek moral bulduk. Ama bu yetmez, daha çok çalışmamız lazım. Avrupa hedefimizi yakalamamız için 8 maçta 24 puan demiştim. Şimdi 21 puan kaldı. 21 puanı aldığımızda ve Avrupa'ya gitme hakkını elde ettiğimizde hep beraber sevinelim” ifadelerini kullandı. Hami Mandıralı, Trabzonspor'un yeni bir yapılanma içerisinde olduğunu da belirterek, “Bu yapılanmanın bir parçası olarak çok daha dikkatli davranıp, gelecek adına daha olumlu işler yapmamız gerekiyor. Tüm bunları gerçekleştirmemiz için çok ama çok çalışmak zorunluluğumuz var” dedi.

EKİCİ'YE ÖVGÜ Mehmet Ekici ve Güray Vural'ın takıma dönmelerinin sevindirici olduğunu da ifade eden Hami Mandıralı, “Mehmet Ekici'nin dönmesiyle duran topları etkili kullanmaya başladık ve G.Antep'e karşı tek golümüzü de Ekici'nin kullandığı serbest vuruştan attık” diye konuştu.

Habertürk

Yayınlanma Tarihi:10:49,