SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Jose Rodriguez’in bileti kesildi

Sezon başında Real Madrid’den transfer edilen İspanyol oyuncunun, Eskişehir maçındaki etkisiz futbolu ve yaptığı kritik hatalar, sarı kırmızılı takımdaki kariyerini erken bitirdi

Güncellenme: 10:29, 04/04/2016
Jose Rodriguez’in bileti kesildi

Ve Galatasaray'da Jose Rodriguez'in bileti kesildi… ‘Oynamayan, mücadele etmeyen gider' çıkışı yapan sarı kırmızılı yönetim bu sözünden dönmeyecek. Bu doğrultuda sezon sonunda ilk yolcu, geldiğinden bu yana beklentileri bir türlü karşılayamayan Rodriguez olacak. Sezon başında Real Madrid'den alınan İspanyol oyuncunun Eskişehirspor maçında ortaya koyduğu etkisiz futbol ve basit hataları gönderilmesi kararının alınmasına yol açtı.

CHEDJOU'YU DA ÇILDIRTMIŞTI

Eskişehir'in attığı 4 golün ikisinde doğrudan kaptırdığı toplarla pay sahibi olan Jose Rodriguez'in ismi, sezon sonunda yapılacak revizyon listesine şimdiden yazıldı. Haftalar sonra bulduğu şansa rağmen sergilediği mücadelesi yeterli görülmeyen Rodriguez'in İspanya'da bir kulübe gönderileceği belirtildi.G.Saray'ın Es Es'ten yediği ilk golde de yaptığı hata ile pay sahibi olan Jose Rodriguez'e ilk tepki Chedjou'dan gelmişti. İspanyol oyuncuya sinirlenen Chedjou, devre arası saha kenarında takım arkadaşına sert bir çıkış yapmıştı.Gönderileceklerin listesi sezon sonuna kadar şekillenecek. Yönetim oyuncuların performanslarına göre hareket edecek.

Hürriyet