SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Beşiktaş’ta her maça prim

Beşiktaş’ta her maça prim

Bu sezon sadece derbiler ve önemli maçlar için futbolculara prim ödeyen Siyah-Beyazlı kurmaylar, ligde kalan 7 maçın hepsi için prim dağıtma kararı aldı. İkinci başkan Çebi, oyunculara 15 bin ile 50 bin lira arasında para vereceklerini söyledi.

Beşiktaş yönetimi, ligde son haftalara girilirken şampiyonluğun gelmesi için her türlü fedakarlığı yapıyor… Siyah-Beyazlı kurmaylar, daha önce derbi ve kritik maçlarda futbolculara prim veriyordu.

Habertürk’te yer alan habere göre, ancak bu uygulamayı değiştiren yöneticiler kalan 7 karşılaşmanın hepsinde oyunculara prim dağıtma kararı aldı. Dün akşam başkan Fikret Orman ile birlikte tesislere giden ikinci başkan Ahmet Nur Çebi, önce teknik direktör Şenol Güneş, daha sonra da takımın ağabeyleri ile bir toplantı yaptı. Şampiyonluk için kalan haftaların önemine dikkat çeken Çebi, “Başkanımız ile görüştük.

Telafisi mümkün olmayan maçlara çıkıyoruz. Siz işinizi yapıyorsunuz; biz de işimizi yapacağız. Daha önce derbilere ve önemli maçlara prim dağıtıyorduk, artık her maça prim var. Miktarları ise kazandıktan sonra açıklayacağız. Siz yeter ki kayıpsız geçin; biz üzerimize düşen görevi yapacağız” dedi. Bugün oynanacak olan Kasımpaşaspor maçından başlamak üzere prim sisteminin başlayacağı ve primlerin rakibe göre en az 15 bin ile 50 bin lira arasında değişeceği belirtildi.

F.BAHÇE-OSMANLI MAÇINI İZLEDİLER Öte yandan oyuncularla yapılan toplantının ardından Orman ve Çebi, Fenerbahçe-Osmanlı maçını takımla birlikte izledi. Oldukça heyecanlı gözüken Orman ve Çebi'nin sık sık “Rakibimiz bizi ilgilendirmez; biz kendi işimize bakalım, strese girmeyelim” dedikleri öğrenildi.