SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Pereira’dan futbolcularına mesaj

Teknik direktör Vitor Pereira oyuncularıyla yaptığı toplantıda, “Bu yol şampiyonluk yolu. Biz kazandıkça Beşiktaş için işler daha da zorlaşacak” dedi.

10:29 -
Pereira’dan futbolcularına mesaj

Teknik direktör Vitor Pereira önemli maçlar öncesinde futbolcularını uyardı… Sarı- Lacivertliler'in Portekizli çalıştırıcısı milli maçlar sonrasında tüm oyuncularıyla bir toplantı yaparak kalan 9 maçta yapmaları gerekenleri anlattı.

Tecrübeli çalıştırıcı, “Bu yol şampiyonluk yolu. Kalan 9 maçta hepinizin elinden gelenin fazlasını yapmanızı istiyorum. Akşam evlerinize döndüğünüzde içinizde elinizden gelen her şeyi yapmış olmanın huzurunun olmasını istiyorum. Bunu başaracak güce ve kapasiteye sahipsiniz. Yeter ki bundan önceki maçlarda olduğu gibi saha içerisindeki birlik ve beraberliğinizin yanı sıra oyun disiplininden de kopmayın” ifadesini kullandı.

‘İPİ GÖĞÜSLEYECEĞİZ' Fenerbahçe'nin Portekizli çalıştırıcısı, “Biz kazanırsak geride olmak avantajdır. Çünkü biz kazandıkça Beşiktaş için işler daha da zorlaşacak. Osmanlı maçıyla başlayan bu yolun şampiyonlukla bitmesi bizim elimizde. Kalitemizi ve mücadelemizi sahaya yansıtırsak ipi de göğüsleyeceğiz. bunun için ben ve tüm camia sizlere sonuna kadar inanıyor. Onları mutlu etmek de hepimizin görevi” diye konuştu.

Habertürk