SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto Süper Lig 2015 – 2016 Hasan Doğan Sezonu’nun 27. haftasında Antalyaspor evinde Akhisar Belediye'yi konuk etti. Karşılaşma 2-2 beraberlikle sonuçlanırken her iki takımın teknik adamı da maçla ilgili düşüncelerini aktardı.

Antalyaspor Teknik Direktörü Jose Morais, hafta içinde bugünkü maçın çok gollü olacağını söylediğini, ligin en iyi golcülerinin karşı karşıya geldiğini ifade etti. Kendisinin rakipten daha fazla gol atabileceğini düşündüğünü ancak bunun olmadığını aktaran Jose Morais, “Takım bugün kazanmak için çok çalıştı, gol pozisyonlarına da girdik ama bir türlü istediğimiz gibi olmadı. Taraftarlarımız takımımızın yanındaydı bütün maç boyunca.” dedi.

Oyunu tamamen domine ettiklerini, rakipten 3 kat fazla gol pozisyonuna girdiklerini aktaran Morais, berabere kaldıklarını ve 1 puan aldıklarını, iki kere mağlup duruma düşmelerine rağmen oyuncularını kutladığını ifade etti.

“İKİ DOST KULÜP KARŞI KARŞIYA GELDİ”

Akhisar Belediye Teknik Direktörü Cihat Arslan, çok güzel bir stadyumda maç yaptıklarını ve emeği geçen herkese de teşekkür etti. Antalya şehrinin kendilerini çok iyi ağırladığını ifade eden Cihat Arslan, iki dost kulübün karşı karşıya geldiğini, maçı iki takımın da kazanma şansı olduğunu ancak beraberlikle sonuçlandığını ifade etti.

Takımının iki gereksiz pozisyon almada hata yaptığı kaydeden Arslan, “Kazanabilirdik de kaybedebilirdik de güzel bir müsabaka oldu hem Antalyaspor'u hem de oyuncularımı kutluyorum.” dedi.