SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, “Kayserispor karşısında kazanmak için her şeyi yapacağız” dedi.

Milli takımdan dönen oyuncuların takıma katılmaları ile birlikte tam kadro çalışma gerçekleştirdiklerini ifade eden Karaman, zorlu Kayserispor maçından galibiyet hedeflediklerini söyledi. Karaman “Rakibimizde aynı düşüncede olduğunu biliyoruz. Bu yüzden rakiplere saygılı olmakta fayda var. Kayserispor ile oynayacağımız maç kolay bir maç değil. Benim istediğim çalıştıklarımızı ve oyuncularımla yaptıklarımızı saha içerisinde görebilmek. Şimdilik maç dışındaki şeyleri bir kenara bırakıp kendi işimize bakmalıyız. İyi bir maç olmasını ve oyuncularımdan sadece bu mücadeleye odaklanmalarını istiyorum. Taraftarımızın da stadı doldurup takıma destek verip alkışlamalarını bekliyorum” dedi.

“KAZANMAK İÇİN HERŞEYİ YAPACAĞIZ”

Nisan ayı içinde lig ve kupada çok önemli ve kritik maçlar oynayacaklarını hatırlatan Karaman, “Bizim için şu anda tek öncelik Kayserispor karşılaşması. Aradan sonra peş peşe maçlar oynayacağız ve hepsini tek tek düşünmek zorundayız. Sakat oyuncularımız var. Eren ve Makiadi’nin durumları soru işareti. İsmael’de ise bir sorun yok. Maçın önemini çok iyi biliyoruz. Kazanmak için her şeyi yapacağız” İfadelerini kullandı.

Çaykur Rizespor’da Kweuke ve Makiadi’nin sakatlıkları sürüyor, Eren’in ise oynayıp oynamayacağı maç saatinde belli olacak.