SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Beşiktaş’ta Atiba şoku yaşanıyor!

Beşiktaş’ta Atiba şoku yaşanıyor!

Beşiktaş'ta sakatlıkları bulunan Tolga ve Gökhan Töre'ye bir de Atiba eklendi! Kanadalı futbolcuya ateş, kusma ve ishal rahatsızlıkları nedeniyle serum tedavisi yapıldı.

Beşiktaş, Kasımpaşa ile yapacağı maçın hazırlıklarını tamamladı ve kampa girdi.

Teknik direktör Şenol Güneş yönetiminde yapılan idman 1.5 saat sürdü. Kasımpaşa maçının taktiğinin çalışıldığı idman, ısınma ve kondisyon koşuları ile başladı. Pas çalışması ve 5’e 2’nin ardından taktik çift kale ile antrenman tamamlandı.

BU KEZ DE ATIBA ŞOKU

Quaresma’nın sarı kart cezalısı, Gökhan Töre ve Tolga Zengin’in sakatlıkları sebebiyle üç önemli eksiği bulunan siyah-beyazlılar, Atiba’nın da hasta olmasıyla şok yaşadı. Ateş, kusma ve ishal rahatsızlıkları bulunan ve serum tedavisine başlanan Atiba Hutchinson’ın Kasımpaşa maçında oynaması zor görünüyor. Teknik direktör Şenol Güneş’in Atiba’nın yokluğunda Necip’i orta sahaya sürerek defans dörtlüsünde Alexis Delgado’yu oynatması yüksek ihtimal. Tecrübeli teknik adam ikinci bir ihtimal olarak Tolgay – Oğuzhan ikilisi ile maça başlayabilir.

 

Siyah-beyazlıların yarın akşam sahaya Boyko – Beck – Marcelo – Alexis – İsmail – Necip – Oğuzhan -Kerim Frei -Sosa – Olcay – Gomez 11’i ile çıkması bekleniyor.

Kasımpaşa ile Beşiktaş arasında Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı’nda oynanacak karşılaşma yarın saat 20.00’de başlayacak ve hakem Mete Kalkavan tarafından yönetilecek.