SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Mehmet Fatih Atay güven tazeledi

Mehmet Fatih Atay güven tazeledi

Aydınspor 1923'de tek aday olarak seçime giren Başkan Mehmet Fatih Atay güven tazeledi.

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Aydınspor 1923’ün olağan genel kurulunda Başkan Mehmet Fatih Atay, yeniden başkanlığa seçildi. Yörük Ali Efe Tesisleri’ndeki seçime tek listeyle, tek aday olarak giren Atay, “Hiçbir zaman enkaz edebiyatı yapmayacağımızı en baştaki toplantıdan itibaren söyledim.

Ama işimiz kolay değil” dedi. Göreve geldiklerinde kulübün hem ekonomik hem de manevi bakımdan zor şartlarda olduğunu hatırlatan Fatih Atay, “Bu kulüp hepimizin. Burada başarı olursa bu başarı Aydın’ın başarısı olacaktır” diye konuştu.

Geride bıraktıkları dönemde Türkiye Kupası’nda gruplara kaldıklarını, takımın da ligde Play off iddiasını sürdürdüğünü belirten Atay, “Borçlarımızın yarıdan fazlasını ödedik. Umarız seneye tamamını öderiz. İyi niyetle play off yarışını sürdüren takımımız hedefe ulaşacak güçte” dedi.

Atay başkanlığındaki yeni yönetim, Şevki Ömer Şavk, İbrahim Gürdal, Hidayet Türen, Fevzi Subaşı, Dursun Çalık, Haluk İlker İldiri, Haşmet Akbaş, Metin Başaran, Hayrettin Dincil, Mustafa Yemci, Hakan Çetin ve Serdar Aktarlı isimlerinden oluştu.

TÜZÜK DEĞİŞTİ

Aydınspor 1923’ün olağan genel kurulunda tüzük değişiklikleri de yapıldı. Kulübün faaliyet alanları futbol, voleybol, güreş, atletizm, trap, tenis ve diğer spor alanları olarak belirlendi. Üyelik aidatını 2 yıl ödemeyenlerin üyelikten atılması kararlaştırıldı. Genel kurulun 2 yıl yerine 3 yılda bir nisan ayında yapılması karara bağlandı.

Giriş 50 TL, aylık 10 TL olan kulüp aidatı giriş 10, aylık 1 TL’ye düşürüldü. Aydınspor 1923’ün 2016-17 sezonu için tahmini bütçesi 6 milyon 877 bin 500 lira olarak belirlendi.