SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Kaan Demir: “Mücadelemiz iyiydi”

Kaan Demir: “Mücadelemiz iyiydi”

Cezalı Önder Özeni'in yerine takımı yöneten Kaan Demir, basit pas hataları yaptıklarını söyledi.

Göztepe yardımcı antrenörü Kaan Demir, “Hafta başından itibaren Demirspor oyun kurgusu içerisindeki bulunan önemli oyuncularla ilgili iyi analiz yaptığımızı düşünüyorum. Zaman zaman sahada istediğimiz alan savunmasını gerçekleştirdik. Fakat ilk yarıda özellikle geçişlerde, ikinci bölge ve üçüncü bölgeye geçişlerde özellikle çok basit pas hataları yaptık.

Topa sahip olduğumuz anlarda da Demirspor’un hem orta alanda, hem ilk, hem ikinci yarıda bize baskı yapamadığı süreçlerde biraz daha topu iyi kullansak final paslarında daha çok pozisyon bulacağımızı düşünüyorum. Özellikle 2 pozisyon vardı. Hakemlerle alakalı olumsuz bir yorum yapmıyoruz kesinlikle. O şekilde gördüklerini düşünüyorum, ama Robert’in pozisyonu kesin ve net penaltı olduğunu söyledik.

Emren’in de vardı, ikinci yarı 70 dakikada önemli pozisyonu vardı, kırılma anı oldu belki. Genel olarak oyun tepmposu ve oyuncuların mücadelesi çok iyidi, tüm oyuncuları kutluyoruz. 7 maç kaldı. Göztepe camiası olarak bunları en iyi şekilde geçirip play offa geçmek için uğraşacağız. İşimiz zor, biliyoruz” diye konuştu