SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Nani’nin rotası Çin

Nani’nin rotası Çin

Devre arasında Çin'den teklif alan Nani'nin menajeri, sezon sonunda yıldız futbolcunun takımdan ayrılabileceğini söyledi.

Fenerbahçe’nin Portekizli yıldızı Luis Nani'ye, Çin'den yıllık 10 milyon Euro'nun üzerinde bir transfer teklifi gelmiş ancak Başkan Aziz Yıldırım bunu hiç düşünmeden reddetmişti. FIFA menajeri Marko Kırdemir, Bu konuda şu açıklamayı yaptı:

“Nani, alıcısı olan bir isim. Ocakta ciddi bir teklif getirdim. Ancak kulüp şampiyonluğa oynadığı için yıldıza izin çıkmadı. Aziz Yıldırım teklifi, dinlemeden reddetti. Nani'nin bonuslarla 10 milyon Euro'dan fazla para kazanma durumu var. F.Bahçe şampiyon olursa, bu kez izin çıkabilir” dedi.

 

DIEGO MÜJDESİ

Öte yandan Osmanlıspor maçının hazırlıkları sürerken, adale ağrıları nedeniyle 2 haftadır ayrı çalışan Diego, dün takıma katıldı. Teknik Direktör Vitor Pereira ise Osmanlıspor maçının kadrosunu belirledi. Sol bekte Hasan Ali'yi görevlendirecek olan Portekizli'nin, Diego'nun yerine Ozan'a şans vermesi bekleniyor. Alper veya Volkan Şen'den biri kızağa çekilecek, Nani ilk 11'de oynayacak.