SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Konyaspor’da Mbamba uzattı

İç transfer çalışmalarını sürdüren Torku Konyaspor'da yapılan görüşmelerde anlaşma sağlanan 27 yaşındaki Kamerunlu oyuncu Marc Kibong Mbamba'nın sözleşme 1 yılı opsiyonlu olmak üzere 1+1 yıllık olarak yenilendi.

13:24 -
Konyaspor’da Mbamba uzattı

İç transfer çalışmalarını sürdüren Torku Konyaspor’da yapılan görüşmelerde anlaşma sağlanan 27 yaşındaki Kamerunlu oyuncu Marc Kibong Mbamba’nın sözleşme 1 yılı opsiyonlu olmak üzere 1+1 yıllık olarak yenilendi.

Kayacık Tesisleri’nde gerçekleşen imza töreninde Konyaspor’un başkan yardımcısı Mustafa Oral, Futbol Şube Sorumlusu Ömer Korkmaz ve Genel Menajer Önder Sami Güven de hazır bulundu.

Konyaspor’da 3.sezonunu tamamladığını ve bu sezon birlik beraberliğin getirdiği çok iyi bir aile ortamı yakalayıp lig üçüncülüğünü elde ettiklerini belirten Mbamba, “Konyaspor’da kaldığım için çok mutluyum. Bu yeni anlaşma iki tarafa da hayırlı olsun. Bu sezon çok iyi bir hava yakaladık ve iyi bir çıkışımız var. Bu çıkışımızın sonu inşallah Avrupa Kupalarına giderek olacak. Bizde yeni sezonda hem ligde hem de Avrupa’da Konyaspor’u en iyi şekilde temsil ederiz. Bu güzel ve başarılı ailenin bir bireyi olarak mücadeleme devam edeceğim için kendimi mutlu ve şanslı hissediyorum” diye konuştu.