SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yalova’da Beşiktaşlılar Derneği’nin düzenlediği etkinliğe katılan Beşiktaş’ın Başkanı Fikret Orman, Vali Selim Cebiroğlu ile Belediye Başkanı Vefa Salman’ı ziyaret etti.

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Fikret Orman, kalan karşılaşmaların tümünü alarak şampiyon olmak istediklerini söyledi. Orman, “Bu futbol, centilmenlik müsabakası, hangisi hak ediyorsa ki; biz hak ettiğimizi düşünüyoruz. Fenerbahçe de kendisi hak ettiğini düşünüyordur. Normal böyle şeyler. Sonucu futbolcuların belirleyeceği, sahada oynanan bir spor olmasını temenni ediyoruz” dedi.

 

Orman, Beşiktaş’ın Alman yıldızı Mario Gomez’in, takımda kalıp kalmayacağı şeklindeki soruya ise, “Mario Gomez zaten Beşiktaş’ta top oynuyor. Bu konuda hiçbir sıkıntı yok” yanıtını verdi.

Fikret Orman, Pazartesi günü açılışı yapılacak yeni stadyum için Bursaspor ile yapacakları ilk karşılaşma nedeniyle İDO’nun Bursa ve Yalova’dan gidiş-dönüş olmak üzere ek sefer koyduğunu açıkladı. Vodafone Arena’nın hizmete girmesiyle Beşiktaş’ta bir devrin kapanıp bir başka devrin ise başlayacağını söyleyen Orman, “Beşiktaş, dünyanın en lüks, en teknolojik, en güzel stadına kavuşuyor. Onun için de çok mutluyuz” şeklinde konuştu.