SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş Basın Sözcüsü Metin Albayrak'ın kulüpteki tutumları taraftarları çıldırtma noktasına getirdi. Kulübe üye olmak isteyen ve yükümlülüklerini yerine getiren taraftarlar, Albayrak engelini aşamıyor. Basın Sözcüsü, keyfi şekilde yüzlerce başvuruyu imzalamayıp geçiştiriyor. Albayrak'ın taraftarlarla da bu konuda tartışmaya girdiği iddia ediliyor.

 

ORMAN'I BİLE KIZDIRDI

Metin  Albayrak'ın Motta'nın Antalya'ya transferinde de Fikret Orman ile kapıştığı öğrenildi. Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer'le Orman'dan habersiz el sıkışan Albayrak'ın, Gencer'in olayı duyurmasıyla başkanı zor durumda bıraktığı bildirildi. Hatta Orman'ın o dönemde yakın çevresine, “Benden izinsiz işlere giriyor” diye dert yandığı öne sürüldü.

 

PERSONEL RAHATSIZ

Kulüp televizyonunda çalışanların da Metin Albayrak'ın kötü tavırlarından şikâyetçi olduğu belirtiliyor. Düşük ücretle çalışmalarına rağmen personele ödeme yapılmaması da can sıkıyor. Aynı zamanda Albayrak'ın İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi'nin BJK TV'de gözükmesini istemediği, sürekli yayına çıkmak için personele baskı yaptığı konuşuluyor.