SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sezon sonu Galatasaray’dan ayrılıyor

Sezon başı büyük umutlarla transfer edilen Podolski, yönetimden randevu talep etti. Alman yıldız,mayısta İstanbul defterini kapatmak istediğini iletecek. 30 yaşındaki Panzer’in ilk adresi ABD olacak.

Güncellenme: 08:40, 31/03/2016
Sezon sonu Galatasaray’dan ayrılıyor

AMK GAZETE

Galatasaray’da bir yıldız kayıyor. Sarı-Kırmızılılar'ın sezon başında kadrosuna kattığı Lukas Podolski, başarılı bir dönem geçirmesine rağmen Cimbom ile yolları ayırıyor. Yönetimden randevu talep eden Alman futbolcu, kendisine birçok teklifin geldiğini ve sezon sonu ilişkisini kesmek istediğini bildirdi. Maddi anlamda çıkış arayan G.Saray, Podolski için gelen teklifleri değerlendirecek.

ABD MLS Ligi ekiplerinden maddi anlamda cazip teklifler alan Podolski, menajeriyle birlikte önceliği ABD kulüplerine verdi. Gelecek sezon için Şampiyonlar Ligi planı da yapan 30 yaşındaki Panzer, Avrupa'dan gelen teklifleri de değerlendirecek. Ailesinin ülkemizdeki terör saldırıları nedeniyle tedirgin olduğuna dikkat çeken Podolski'nin, çok sevdiği İstanbul'dan ayrılmak zorunda olduğu için üzgün olduğu öğrenildi.

Yayınlanma Tarihi:08:10,