SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Şenol Güneş mutlu son istiyor

Şenol Güneş, Fenerbahçe ile girdikleri şampiyonluk yarışında hata yapma lüksleri olmadığını futbolcularına söyleyip "Bu şampiyonluk size çok şey katacak. Bunu unutmayın" diyerek motive ediyor.

Güncellenme: 09:23, 30/03/2016
Şenol Güneş mutlu son istiyor

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, ligin sonu yaklaşırken, şampiyonluk yarışında fire vermemek için son derece temkinli hareket ediyor. Tecrübeli hoca, gelecek sezonun planlaması için de şimdiden son derece titiz bir çalışma sürdürüyor. Yapılmasını istediği transferleri (Serdar Aziz ve Çağlar Söyüncü) şimdiden yönetime bildiren Şenol Güneş, şampiyonluk için de hummalı bir çalışma içerisinde. Takımın motivasyonunu yüksek tutup, fizik kapasitelerini arttırmak için elinden geleni yapıyor.

 

Şenol Güneş’in, futbolcularıyla yaptığı toplantılarda hep şampiyonluğa vurgu yaparak, “Siz bireysel olarak çok iyi futbolcularsınız. Takım olarak da kapasiteniz çok yüksek. Şimdiye kadar elde ettiğiniz başarılar ve ligdeki konumunuz, sizlere olan inancımı daha da arttırıyor. Sadece şampiyonluğu düşünmenizi ve kupayı kaldırırken yaşayacağınız mutluluğu düşünmenizi istiyorum. Sıcak, kar, yağmur ve çamur demeden verdiğiniz bu mücadeleyi, kupayla taçlandırmalısınız” diye adeta beyinleri yıkıyor.