SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Pereira 9 maçın planını hazırladı

Geçen haftadan bu yana öğrencilerine 4 gün izin veren F.Bahçe teknik patronu kalan 9 haftayı ayrı ayrı masaya yatırıp, rakiplerin gen haritasını çıkarttı

Güncellenme: 11:33, 30/03/2016
Pereira 9 maçın planını hazırladı

Türkiye’deki ilk sezonu olduğu için rakipleri tanıması zaman alan, fırsat buldukça karşılaşacağı ekiplerin mücadelelerini stattan izlemeyi tercih eden F.Bahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, milli arayı en iyi değerlendiren isimlerin başında geliyor.

Yoğun maç temposunda oldukça yıpranan öğrencilerine ekstra izinler veren ve onların geçtiğimiz haftadan bu yana 4 gün dinlenmesini sağlayan Portekizli, herkes yurt dışına çıkarken İstanbul'da kalmayı tercih etti. Zamanının büyük bir bölümünü Samandıra Can Bartu Tesisleri'nde geçiren, çok özlediği ailesini Türkiye'ye getirtip akşamları onlarla vakit geçiren başarılı hoca, herkes tatildeyken kalan 9 haftanın stratejisi üzerine kafa yordu.

KUPA ŞİMDİLİK 2. PLANDA

MAÇ maç düşünmek yerine önlerindeki 9 karşılaşmayı şimdiden masaya yatıran Vitor Pereira, kendilerini bekleyen birbirinden zorlu rakiplerin adeta gen haritasını çıkarttı. Belki de kendi kaderini de çizecek olan 2 aylık kritik sürece en iyi şekilde hazırlanmak isteyen 47 yaşındaki çalıştırıcı, hazırladığı detaylı raporları önce yardımcılarıyla ardından da takımla paylaşacak.

Pereira’nın detaylı analizleri pratiğe dökmek için milli takıma giden oyuncuların dönmesini beklediği öğrenilirken, Ziraat Türkiye Kupası yarı finalinde oynanacak Torku Konyaspor karşılaşmalarıyla ilgili henüz bir çalışma gerçekleştirmediği belirtildi.

Vatan