SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’da gençleştirme operasyonu

Galatasaray yönetimi yeni sezonda 30 yaşın üzerindeki birçok ismi gönderecek. Hamit, Sabri, Umut, Bilal ve Olcan ile yollarını ayırmaya hazırlanan sarı-kırmızılılar, Hakan-Chedjou ikilisinden sözleşmelerinde indirime gitmelerini isteyecek.

Güncellenme: 08:43, 30/03/2016
Galatasaray’da gençleştirme operasyonu

Galatasaray’da gelecek sezonun planlaması şimdiden yapılıyor. Transferde geç kalmak istemeyen sarı-kırmızılıların yönetimi, Mustafa Denizli döneminde çıkartılan listeye bağlı kalmayı planlayıp, 30 yaş üzerinde çok sayıda ismin biletini kesti. Taraftarın sevgilisi haline gelen Lukas Podolski ve Wesley Sneijder dışındaki herkes için tehlike çanları çalıyor.

 

GÜLE GÜLE DENAYER

Sezon sonunda sözleşmeleri sona erecek olan Hamit ve Sabri ile yeniden masaya oturulmayacak. Umut Bulut, Bilal Kısa ve Olcan Adın'dan ise kendilerine takım bulmaları istenecek. Hakan Balta ve Aurelien Chedjou'nun formundan camia memnun olduğu için yeni bir sözleşme ile onlardan ‘indirim' istenecek. Rodriguez ve kiralık olarak gelen Denayer ile de yola devam edilmeyecek.

 

YASİN ÖZTEKİN KARASIZLIĞI

Geçen sezon yaşanan şampiyonluktaki aslan paylarından birisine sahip olan Yasin Öztekin'in bu seneki performansı hayal kırıklığı yaratıyor. İyileştirilmiş bir sözleşme isteyen Yasin'in bu arzusu geri çevrilirken, milli oyuncu ile yola devam edilip edilmeyeceği sezon sonunda netlik kazanacak.

Yayınlanma Tarihi:07:52,