SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Caner Erkin fena yakalandı

Asena Erkin’den boşanan ünlü futbolcu, Milli Takım Antalya’da kamp yaparken kumral bir kadınla objektiflere takıldı. Gayet samimi görüntüler veren ikili, cumartesi gecesini beraber geçirdi.

Güncellenme: 09:35, 30/03/2016
Caner Erkin fena yakalandı

Yılbaşında eşi Asena Erkin'den boşanan Fenerbahçe'nin başarılı oyuncusu Caner Erkin, yeni kız arkadaşıyla görüntülendi.

Geçen hafta Milli Takım'la birlikte Antalya'da kampta olan Caner'in kumral bir kadınla objektiflere yakalandığı ortaya çıktı. Türk Milli Takımı'nın İsveç'le oynadığı hazırlık karşılaşmasından sonra Fatih Terim'in izniyle geçen cuma gecesi bütün oyuncular Antalya şehir merkezinde dolaşarak güzel bir akşam geçirdi. Caner, cumartesi gecesi takım arkadaşları oteldeyken şehir merkezinde kız arkadaşıyla yemeğe çıktı.

LARA'DA TUR ATTILAR

GECENİN ilerleyen saatlerinde restorandan ayrılan başarılı oyuncu, otomobilinin direksiyonuna geçti. Ancak arabayı bir türlü hareket ettiremeyen Caner, yan koltuğa geçip anahtarları kız arkadaşına verdi. Ardından Lara bölgesinde tura çıkan ikili, Falez Parkı'nın otoparkında durdu.

Midesi bozulan ve istifra eden Caner, kız arkadaşının yoğun çabasıyla kendine geldi. Caner Erkin de arkadaşına teşekkürü samimi pozlarla gösterdi.