SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

PTT 1. Lig’de Denizlispor ve Şanlıurfaspor galibiyetleri ile yeniden play off hattına yerleşen Balıkesirspor’da pazar günü deplasmanda oynanacak Alima Yeni Malatyaspor maçının hazırlıkları sürerken, teknik direktör Reha Erginer sakatlıktan çıkan Tadic ve Hüseyin Tok’u riske etmeyeceğini söyledi. İ

ki futbolcunun da idman eksiği bulunduğuna dikkat çeken Erginer, “Yüzde yüz hazır olmayan bir futbolcuyu oynatıp yeni sakatlıklara zemin hazırlamak doğru olmaz. Önümüzde daha 8 hafta var. Sadece Alima Yeni Malatyaspor maçını değil, diğer müsabakaları da düşünmeliyiz” dedi.

Göreve geldikten sonra iki maçını da kazanıp takıma yeni bir hava getiren genç teknik adam, Alima Yeni Malatyaspor’u yenip çıkışı sürdürmek istediklerini sözlerine ekleyerek şöyle devam etti:

“Milli maçlar nedeniyle verilen arayı çok iyi değerlendirdik. Ligde sona yaklaştıkça, müsabakaların zorluk derecesi de artıyor. Şimdi önümüzde çok kritik bir Alima Yeni Malatyaspor randevusu var. Rakibimizin 31 puanı var ve alt grupla arayı açmak için mutlak kazanmak isteyecek. Play off iddiamızı sürdürmek istiyorsak, iç saha-deplasman ayrımı yapmadan tüm maçları kazanmak için oynamalıyız.”

Yayınlanma Tarihi:13:30,